RADIO BEZ (K)ŘEČÍ

Dnes jsme v rámci live streamu na našem Instagramu představili nový kanál, přes který bychom vám chtěli sdílet vše o sportovní výživě, představovat vám zajímavé osobnosti českého sportu a o tom, jak zvyšovat vaše výkony. Dnes jsme vám totiž představili náš nový podcast Bez (k)řečí!

 radio bez křečí bára soukupová

Na konci roku jsme začali přemýšlet, jak dostat mezi vás fanoušky a naše uživatele informace, na které se nás neustále dokola ptáte a také jsme chtěli začít šířit osvětu lidí, kteří svým disciplínám opravdu rozumí a jsou v nich špičky. A tím nemyslíme jen profesionální sportovce, ale hlavně lékaře, výživové terapeuty, ale i další, kteří dokážou vaše hranice posunout o kus dál. A jelikož víme, že dlouhé články nikoho nebaví, rozhodli jsme se vytvořit vlastní podcastovou platformu.

 

Hlasovým průvodcem podcastu Bez (k)řečí se stala Bára Soukupová, která má za sebou mnohaletou sportovní historii, díky čemuž může pokládat opravdu trefné otázky, které pomohou sportovcům všech výkonnostních kategorií.

 

Přejeme vám, ale i nám, ať se podcast dobře poslouchá a je vám do budoucna rádcem nejen v tom, jak se orientovat ve sportovní výživě.

 

Začínáme již 25. 1. 2022 na všech známých podcastových stanicích NEBO NAJDETE U NÁS NA HOMEPAGE VLEVO NAHOŘE.