Tipy na vánoční dárky

Seznam 3 nejlepších produktů, které potěší pod vánočním stromečkem celou rodinu.

 

Nadešel čas kupování dárků a ty pořád nevíš, co tví blízcí potřebují nebo by jim udělalo radost? Jestli dotyční patří mezi sportovce, máme pro tebe pár tipů, kterými rozhodně nešlápneš vedle.

Nejdřív něco pro pány

 

           BCAA MASSIF                     

Penco® BCAA MASSIF   

  Velmi známý preparát k udržení svalové hmoty, který nechybí ve většině sportovních domácností. My jej    doporučujeme hlavně pro silové i vytrvalostní sportovce, kteří mají problémy s udržením aktivní svalové hmoty po náročných trénincích nebo ženám při redukčních dietách k cílené ochraně svalových bílkovin.

 

 

argininPenco® L-ARGININ

L-ARGININ je důležitá aminokyselina, která se účastní řady fyziologických pochodů v těle, zahrnujících dělení buněk, hojení ran, odstraňování amoniaku z krve, imunitní reakce a sekreci důležitých hormonů, zejména růstového. Hladina růstového hormonu dosahuje maxima v období dospívání a s rostoucím věkem klesá, což způsobuje přibývání tukové tkáně a ubývání tkáně svalové a snižování imunity. L-ARGININ SE úspěšně používat k podpoře růstu kvalitní svalové hmoty.

 

 

CREATIN MONOHYDRATPenco® CREATINE MONOHYDRÁT 

Čistý kreatin monohydrát doplněný o jedinečný transportní systém usnadňující vstřebání kreatinu do svalů a jeho rychlejší využití.

Creatin monohydrát mimo jiné zvyšuje fyzickou výkonnost, zlepšuje krátkodobé výkony vysoké intenzity, zlepšuje opakovaný rychlostní výkon. Díky tomu je vhodný zejména pro cyklisty, plavce nebo jiné atlety při intervalových nebo krátkodobých výkonech vysoké intenzity.

 

 

VERIVITAL                     Pár tipů pro dámy

                                        

VERIVITALPenco® VERIVITAL 

Mladá a svěží pleť je to, co by si ráda každá žena uchovala co nejdéle. A pokud se k tomu přidá i lepší růst nehtů a vlasů, nemůžete sáhnout po ničem jiném než po VERIVITAL.

 

 

 

gREEN pROTEINPenco® GREEN PROTEIN 

Řeší vaše žena, že při všem shonu v práci, starostmi o děti a domácnost se nemá šanci kolikrát kvalitně najíst? Vyřešte dárkem v podobě kvalitního veganského proteinového nápoje GREEN PROTEIN.

 

 

 

L-karnitin liquidPenco® L-KARNITIN LIQUID

Podstatná část sportujících žen nepotřebuje hubnout a přesto hubnutí patří na první příčky žebříčku předsevzetí do nového roku. Pokud tedy máte pocit, že vaše žena by ocenila pomoc, doporučujeme jí pod stromeček koupit L-KARNITIN LIQUID, který podporuje spalování tuků a působí proti jejich ukládání, zvyšuje výkonnost při intenzivní tréninkové aktivitě a urychluje regeneraci po fyzické aktivitě.

 

 

Junior sport drink Penco                     A něco pro malé sportovce

                        

Junior sport drink PencoPenco® JUNIOR SPORT DRINK 

Dost často vídáme, že spousta rodičů se stará o to, co jejich děti jedí, ale zapomínají na hydrataci. Hydratace je obzvlášť důležitá při sportovních aktivitách. Při nedostatku tekutin dochází i ke ztrátě výkonu, stejně jako u dospělých. Proto všem dětem doporučujeme JUNIOR SPORT DRINK nyní i s lahví zdarma. 

 

 

JUNIOR AFTER SHAKEPenco® JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 

Stejně jako u dospělých je i u pravidelně sportujících dětí důležitá regenerace. JUNIOR AFTER SPORT SHAKE je nejen vhodný jako ideální doplnění živin ihned po výkonu, ale je ideální jako druhá večeře nebo rychlá snídaně.

 

 

Závěrem bychom rádi naše klienty upozornili, že objednávky sice budeme přijímat po celé svátky, ale s ohledem na dopravní společnosti, které jsou v předvánoční době přetížené, doporučujeme udělat objednávku co nejdříve. Nejlépe do 20. prosince.