Jak tankovat Penco na závodech?

vltava run a penco

Loni jsme se poprvé stali partnery závodu Vltava Run a vyslali na něj i náš vlastní tým. A jelikož i letos najdete naše produkty v běžecké KPZ, tak jsme si dovolili pro vás přichystat pár tipů, co si s sebou nezapomenout přibalit. Zároveň přidáváme tipy našich závodníků, kteří loni Vltava Run běželi.

 

 

 

SnídaněPelupa

Základem všeho je snídaně. Jestli tedy startujete brzy a na snídani v penzionu můžete zapomenout, tak si přibalte aspoň dávku kaše Pelupa. Můžete ji lehce rozšejkrovat a vypít. Nikde není psáno, že to musí být pouze hustá kaše. 

 

 

 

 

 

ac hydra tabs

 

 

Hydratace

Hydratovat tělo byste měli už alespoň týden před závodem. Doporučujeme, abyste nepili jen vodu, ale s ohledem na výkon, který vás čeká, tak určitě popíjejte AC HYDRATION TABS. S sebou si pak vemte ještě nějaký iontový nápoj. Např. MINERAL DRINK, který si můžete vzít s sebou na trať.

 LONG ENERGY SNACK

 

 

 

Energie

Aby vám nedošla energie neměli byste zapomenout na různé energetické tyčinky. U nás stale jednoznačně vítězí LONG ENERGY SNACK aka suk, ale na  oblíbenosti raketově rostou i ovocné  SPORT JELLY BAR a ULTRA ENERGY BARS. Pokud už ale teď víte, že se bez energie navíc neobejdete, přihoďte si do kapsy nakopávač X-RIDE. Je jedno, jestli v tekuté formě nebo v tabletách. Pokud chcete použít energetické gely, doporučujeme vyzkoušet v tréninku. Nezapomeňte gely dobře zapíjet.

 

Křeče

I přes to, že na křeče normálně netrpíte, nikdo vám nezaručí, že během těchto velmi náročných dní, se neobjeví. Proto vám doporučujeme již cca 14 dní dopředu nasadit preventivně dvě tablety AC SALTS a ve dnech závodu ještě přidat MAGNESIUM ORGANIC PLUS nebo zkusit naší novinku tekuté MAGNESIUM LUQUID


 

Regenerace

Na ideální regeneraci není na Vltava Runu moc čas.  Proto je dobré udělat všechno, co jde. Takže kromě protažení a např. masáže na pěnovém válci můžete regeneraci podpořit oblíbeným RESTART DRINKem. RESTART DRINK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud hledáte tip na závodní balíček výživy připravený přímo na závod typu Vlatava Run..tek mrkněte sem

 

A jak tankovali v průběhu závodu naši běžci?

 

Pájuna

Za mě jsou suky nej. ???? Na doplnění energie (ideál na kolo a v rámci VR, když už nechceš jíst standard jídlo před během), čokoládová Pelupa ráno na cestě mezi předávkami místo snídaně. Při běhu si standardně dávám Jelly bar, ale když nejsou, tak nepohrdnu ani gely (pomeranč a grep). Sedí bez problémů. A samozřejmě pitný režim - ionťák a AC tablety. No, a pro mě je chuťovka Ultra Energy bar (datle s meruňkou). ????

 

Radka

Já jsem používala jen ty solné tablety do vody (AC HYDRATION TABS) a ENERGY GELY Long trail. Už je mám odzkoušené z dřívějška a vím, že mi sedí. Nejraději mám ten s kofeinem. Jinak během závodu nerada zkouším nové věci, nemám plechovej žaludek jako jiní.

 

Michal

Ja som využil X-RIDE na boj s únavou, gel na energiu, suk, RESTART po výkoně a Pelupu na zahnanie hladu. Musím uznat, že všetko v pohode sadlo, a pomohlo ku zdarnému koncu.

 

Matus Griscik

Ja keďže som nonstop hladný , tak suky - jedol som ich nonstop celý víkend  ????(tých môžem tiež zjesť vagón). RESTART po behu, magneziovÉ tablety proti únave  a ešte som mal z domu jellybar - počas behu.

 

Petra Satavová

Za mě RESTART DRINK po běhu, dale ATHLETE DAILY CAPS jako prevence a konečně legendarní SUK pri každe aktivitě. ????

 

David

Před během LONG ENERGY SNACK (toho bych mohl sníst vagón ????) nebo ULTRA ENERGY BAR (Datle & Kakao & Mandle ????????), po běhu RESTART DRINK. Jako prevenci proti křečím AC SALTS a AC HYDRATION TABS.