Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Energetický gel Penco ENERGY GEL 35g Růžový grep

Lepší řešení otevírání sáčku pro snadnější manipulaci a ochranu životního prostředí.Penco® Energy gely neobsahují žádná zahušťovadla, základ tvoří jen speciální směs komplexních a jednoduchých sacharidů.

Příchutě:
Káva
Objednací číslo:EGEL35GREP
1 sáček
Energetický gel Penco ENERGY GEL 35g Růžový grep
EGEL35GREP
Příchuť: Růžový grep
24  Kč
(vč. DPH)
BOX 25 sáčků
Energetický gel Penco ENERGY GEL 35g BOX 25ks Růžový grep
EGEL35GREPBOX25
Příchuť: Růžový grep
600  Kč
(vč. DPH)

Nejenergetičtější gel na trhu. Ideální palivo pro nejrůznější druhy sportů. Zlepšuje vytrvalost a vytváří optimální podmínky pro vysoký výkon. Po zátěži urychluje regeneraci.

HLAVNÍ VÝHODY Penco®Energy Gelu:

  1. speciální směs rychle vstřebatelných cukrů v ideálním poměru Glukoza-Fruktoza
  2. velmi dobře stravitelný bez rizika žaludečních nevolností
  3. obohacen o protikřečové minerály sodík a draslík
  4. neobsahují zahušťovadla, které mohou způsobit nevolnost
  5. nové originální balení s ekologickým řešením otevírání sáčku

PROČ POUŽÍVAT Penco®Energy Gel?

Nezbytnou podmínkou pro pokračování ve výkonu vysoké intenzity je zpomalení úbytku sacharidových zásob (svalového glykogenu) a právě pro tuto chvíli je tu Penco®Energy Gel - unikátní energetický gel, založený na kombinaci sacharidů, iontů a antioxidantů. Penco® Energy Gel zvyšuje hladinu sacharidového „paliva“ před, během a po zátěži.  

Přítomné ionty Na+ (sodíku) a K+ (draslíku) doplňují tyto minerály, ztracené potem během náročného výkonu. Penco® Energy Gel je obohacen vitamíny C a E, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, jehož nebezpečí hrozí zejména při extrémní  fyzické zátěži. Navíc vysoký obsah vitamínu C (120 mg v každém sáčku, tj. až 150%  doporučeného denního příjmu)  pomáhá  při náročných sportovních výkonech udržovat normální energetický metabolismus, posilovat imunitní systém a potlačovat  únavu a předčasné vyčerpání.

Pokud sportovec před zátěží vhodně doplní živiny a energii, vystačí mu "palivo" ve formě glykogenu, který je uložen ve svalových a jaterních buňkách, přibližně na jednu hodinu. Po této době je glykogen vyčerpán, výrazně poklesne hladina krevního cukru a výsledkem tohoto stavu je fyzická a psychická únava. Ta brání nejen podání kvalitního sportovního výkonu, ale vzhledem k tomu, že mozek nedostává potřebné palivo-glukózu, zpomaluje svou činnost. Navíc zhoršená  komunikace mezi mozkem a svaly může být  příčinou nesprávného rozhodnutí v rozhodující okamžik závodu nebo zápasu. K normální činnosti nervové soustavy a snížení míry únavy přispívá také vysoký obsah vitamínu C.  

PRO KOHO JE Penco®Energy Gel VHODNÝ?

Pro všechny vytrvalostní nebo kolektivní sporty, u jejichž aktivní fáze přesahuje 60 minut. Penco®Energy Gel zabrání tzv. Hlaďáku, tedy velmi nepříjemnému pocitu na zvracení, točení hlavy a pocení. Jeden sáček, (snadno se vejde do kapsy) dodá 413 kJ okamžité energie. Nárůst energie pocítíte nejpozději do 5-10 min.

 

 

Objednací číslo: EGEL35GREP
Výrobce: PENCO
Kategorie: ENERGETICKÉ GELY
Dostupnost: ihned k odeslání
Timing: Před výkonem | Při výkonu
Typ produktu: Gely
Příchuť: Růžový grep
Vhodné pro sporty: Cycling | Triathlon | Running | Team sports
Velikost balení: 35g
Forma: tekuté
Počet tablet/porcí: 1 | 25
Endurance sports: Ano
TYPE_NA161: stimulant ve formě gelu

DÁVKOVÁNÍ: Penco Energy Gel je vhodné brát 5-10 minut před výkonem k doplnění zásob glykogenu, dále každých 30 minut při zátěži a ihned po výkonu pro zkrácení doby regenerace organismu. Používání gelu je jednoduché - každých 30 minut vymačkáte do  úst  obsah sáčku a zapijete jej vodou nebo velmi zředěným hypotonickým nápojem (200-300 ml). Doplnění tekutin je nezbytné k zabránění dehydratace organismu a vytvoření podmínek pro správné strávení a absorpci gelů.!!! Abyste se na gely mohli spolehnout v průběhu závodu nebo zápasu, je vhodné otestovat již během tréninku. Doporučujeme pro všechny typy sportů s dobou zátěže nad 1 hodinu.

Složení: maltodextriny, voda, glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamín C (L-askorbová kyselina), citronan sodný, citronan draselný, chlorid sodný, aroma (stabilizator E414, E445), konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, vitamín E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), přírodní barvivo kyselina karmínová.

Výživové údaje/Nutritional dates in 100g/35g: Energetická hodnota/Energy 1180 kJ =280 kcal/413 kJ=98 kcal * Tuky/Fats 0g/0g z toho nasycené mastné kyseliny/of which saturated fatty acids 0 g/0 g * Sacharidy/ Carbohydrates 68 g
/24 g z toho cukry /of which sugars 13 g/4,5 g * Bílkoviny /Proteins 0 g/0 g * Sůl/ Salt 0,36 g/0,13 g, vitamin C 343 mg (429% RHP*/RI*)/ 120 mg (150% RHP*/RI*), vitamin E 29 mg (242 % RHP*/RI*)/, 10 mg (83 % RHP*/RI*), sodík/sodium 143 mg/50 mg. *Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby/ Reference intake of an average adult (8 400kJ/ 2 000kcal).