VELKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ - HOĎ SE DO FORMY

Je tvým cílem se začít aktivně hýbat a případně shodit nějaké to kilo? Chtěl bys poradit, jak se stravovat, jaké doplňky stravy užívat a vědět, jak efektivně trénovat? Tak jsi na správném místě a možná vybereme zrovna tebe do našeho 3měsíčního aktivního programu.

 

O co jde?

Hledáme někoho, kdo není úplně spokojený s tím, v jaké fyzické kondici se nachází a chtěl by s tím něco udělat. Někoho, kdo při prvním nezdaru nevhodí ručník do ringu, ale půjde s elánem dál, protože tak to v normálním životě chodí a žádná cesta není úplně rovná.Hledáme někoho, kdo s námi veřejně podstoupí 3měsíční cestu, na které mu pomůžeme společně s nutričním terapeutem a bývalým profesionálním cyklistou Kájou Tyrpeklem změnit své stravovací a pohybové návyky tak, aby to odpovídalo cílům a možnostem daného jedince.

 

Jak se můžeš přihlásit?

Pošli nám do 23. 8. 2023 na adresu v.preti@penco.cz svůj motivační dopis, proč bychom měli vybrat zrovna tebe. Napiš nám, co je tvůj cíl a připoj svou aktuální fotografii, případně můžeš natočit i motivační video. Z došlých emailů vybereme jednoho nebo jednu, kterému po dobu 3 měsíců (1. 9. – 30. 11. 2023) dáme kompletní servis, co se týče nutričního poradenství, poradenství v rámci fyzických aktivit a samozřejmě od nás tento člověk dostane veškeré doplňky stravy zdarma.

Co požadujeme?

Věk ani pohlaví nerozhoduje. Ale chtěli bychom někoho, kdo má chuť se hýbat a něco pro sebe udělat. Hledáme spolehlivého, komunikativního člověka, někoho, kdo se nebojí mluvit na kameru a kdo bude otevřený nejen ve svých úspěších, ale i případných nezdarech. Chceme najít někoho lidského, kdo se otevře a bude schopný veřejně mluvit o tom, že ne vždy jde vše podle plánu. Nehledáme celebritu, ale někoho jako jsme my všichni! Výhodou samozřejmě je aktivní používání sociálních sítí, ale není to podmínkou.

Jak to bude probíhat?

Pokud si tě vybereme, na konci srpna se s tebou spojíme a domluvíme si první osobní setkání, na kterém si řekneme veškeré podrobnosti. Spojíme tě s Kájou Tyrpeklem z KT Nutrition & Performance a od 1. 9. 2023 začneme pracovat na tvých cílech. Součástí programu budou tvé ne/pravidelné reporty, osobní setkání s námi i s Kájou a případně další možnosti komunikace, které budou obě strany potřebovat. Je důležité dopředu vědět, že veškeré pokroky budeme chtít pravidelně veřejně sdílet na našich webových stránkách www.penco.cz a našich sociálních sítích. Je tedy dobré s tím dopředu počítat, aby později nedošlo k jakýmkoliv neshodám.

 

Takže jestli tě tahle nabídka oslovila, pošli nám email na již uvedenou adresu v.preti@penco.cz  a třeba to budeš zrovna ty, s kým se následující měsíce budeme pravidelně potkávat.

Přejeme hodně štěstí vám všem!