NÁVOD TRIATLON HALF IRONMAN

Trénujete na triatlon? Tápete s výběrem a načasováním těch správných doplňků, které Vám oddálí únavu, nakopnou v ten správný čas a zatočí s křečí, která mnohdy předčasně ukončí leckterý trénink nebo závod?

Dlouholetý účastník řady světových triatlonových závodů Tomáš Bednář s námi již dlouho spolupracuje a posílá podněty co a jak vylepšit ve složení a použití výrobku. Proto jsme se na něho obrátili s prosbou, zdali by nám nezaslal svůj "nutriční plán" používání doplňků, na které "jede" při závodech.

Byli jsme zaskočeni kolik AC Salts proti křečím ať už preventivně nebo při závodu slupne...je jasné, že nenechává nic náhodě a křeče nepodceňuje. Jako jeden z mála dodržuje pravidlo "zavodnění" již před závodem..překvapivě používá Jet Power ..ionťák s kofeinem a taurinem pro nabuzení, pokud se s kofeinem nepřátelíte, zkuzte třeba Mineral Drink. Každopádně kofein je jeho přítelem i během celého závodu, ať už ve formě Caffeine gelu nebo nakopávače X - Ride. Během závodu pije dle možností ENERGY DRINK LONG a samozřejmě i čistou vodu dle klimatických podmínek..Energii dodává i v podobě energy gelů nebo energy tyčinek. Po závodě se snaží do 30 minut (ideál by byl do 15 min) vypít dávku regeneračního drinku Restart ...BCAA a proteiňák později jsou už asi klasika u každého sportovce, který to myslí se svým sportem vážně...více zde

návod halfironman