Energy stimulant X-RIDE STICK Cherry

Penco® X-RIDE je unikátní prášek pro nabuzení vašeho těla a mysli. Penco® X-RIDE podporuj bystrost, soustředění a odolnost vůči stresu a přispívá ke zlepšení výkonu a jeho kapacity. Penco® X-RIDE přispívá ke snížení vnímání námahy. Neobsahuje konzervanty ani umělá sladidla a barviva!

Objednací číslo:XRIDE3
Penco X-RIDE 1 kus
Energy stimulant X-RIDE STICK 1 ks
8594000863922
Dostupnost: ihned k odeslání
11  Kč
(vč. DPH)
Penco X-RIDE 30 kusůs
Energy stimulant X-RIDE STICK 30 ks
8594000863922BOX
Dostupnost: ihned k odeslání
330  Kč
(vč. DPH)

Penco® X-RIDE je unikátní prášková forma energetického stimulantu v jednorázových sáčcích. Obsahuje kombinaci biologicky aktivních látek s povzbuzujícími účinky. Nosičem těchto látek je glukóza s chladivým efektem v ústech.

Významnou složkou přípravku je extrakt z kakaových bobů (Theobroma cacao L.).  V historii bylo kakao považována za „pokrm bohů“. Nejdůležitější látkou v kakaových bobech je theobromin, který má povzbuzující účinek na centrální nervový systém (CNS). Kakaové boby kromě alkaloidů (theobrominu, kofeinu a theofylinu) a  polyfenolů s antioxidačními účinky obsahují i  psychoaktivní látky, které ovlivňují vnímání, náladu a mají antidepresivní efekt. 

 Pozitivní účinky kofeinu na zlepšení mentálních a fyzických schopností byly potvrzeny mnoha studiemi.  Byla uznána role kofeinu na zvýšení bystrosti, soustředění, schopnosti rozhodování v kritických okamžicích a rezistenci vůči stresu. Byl také prokázán účinek kofeinu na zvýšení vytrvalostního výkonu a snížení vnímání námahy. Podle vyjádření EFSA jsou tyto účinky podmíněny vysokým dávkováním kofeinu 3-4 mg/ kg tělesné hmotnosti. Za bezpečnou dávku je považován denní příjem kofeinu 300 mg. 

Každá dávka Penco® X-RIDU  obsahuje 200% doporučené denní dávky vitamínu C, který pomáhá zlepšit odolnost organizmu a oddálit pocit únavy a vyčerpání.

Penco® X-RIDE obsahuje přírodní barvivo z červené řepy a má příjemnou třešňovou chuť. Neobsahuje konzervanty ani umělá sladidla a barviva!


Penco® X-RIDE je vhodný nejenom při sportu, ale i při studiu, zábavě nebo pro řidiče a manažery.

 

Objednací číslo: XRIDE3
Výrobce: PENCO
Kategorie: ENERGETICKÉ STIMULANTY
Dostupnost: ihned k odeslání
Příchuť: Třešeň
Štítek: Ostatní doplňky
Velikost balení: 3g
Forma: práškové

Doporučené denní dávkování: dospělí 1-3 sáčky denně

NÁVOD K POUŽITÍ: obsah sáčku nechte zvolna rozpustit v ústech a zapijte vodou nebo hypotonickým nápojem. Při zvýšené fyzické nebo psychické aktivitě se používá preventivně 1 dávka před zátěží a další při prvních příznacích únavy.

Vytrvalostním sportovcům doporučujeme používat X-Ride  asi hodinu před intenzivní zátěží s tím, že sportovec příjem kofeinu z jiných zdrojů den před výkonem zcela vynechá. Během výkonu při prvních příznacích únavy se pak použije další sáček. X- Ride je vhodný i v průběhu delší psychické zátěže pro oddálení únavy a zlepšení koncentrace.

SLOŽENÍ: glukóza, vitamín C (L-askorbová kyselina), taurin, přírodní barvivo sušená šťáva z červené řepy, kofein, extrakt z kakaových bobů, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý.

Upozornění: Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Výživové údaje

na 100g

%RHP*/

100g

v denní dávce

3 sáčky

%RHP*

v denní dávce

Energetická hodnota

1567 kJ/367 kcal

19%

141 kJ/33 kcal

2%

Tuky

z toho nasycené

mastné kyseliny                   

0 g

0 g

0%

0%

0g

0g

0%

0%

Sacharidy

z toho cukry

89 g

83 g

34%

92%

8 g

7,5 g

3%

8%

Bílkoviny

3 g

6%

0,3 g

1%

Sůl

0 g

0%

0 g

0%

 Funkční látky

Kofein

2000 mg

 

180 mg

 

Taurin

3333 mg

 

300 mg

 

Extrakt z kakaových bobů

z toho theobromin

667 mg

67 mg

 

60 mg

6 mg

 

Vitamín C

5333 mg

6667%**

480 mg

600%**

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Přidat příspěvek: