Pozvánka na Penco Cup 2022

Penco Cup 2022Zveme Vás tímto na silniční cyklistická kritéria Penco Cup konané v úterý 5. dubna a 12. dubna v 17:00, která odstartují silniční cyklistickou sezónu v Plzni.

Seriál závodů Penco Cup je bodovací kritérium pro všechny kategorie. Závod je vypsán pro kategorie mládeže od žáků po juniory až po kategorii žen a masters. Mládež startuje handicapovým způsobem podle kategorií na 23 km, kategorie Juniorů a Masters jede na 56 km.

Závodníci Elity a U23 jedou na 60 okruhů tzn. 67 km a startují v 17:30. Akce se koná na cyklodromu v areálu Rapid Plzeň v Plzni na Doubravce. Přihlášky jsou předem na ČSC Data | Závod:„ PENCO Cup “ – pohár sportovní výživy PENCO.

Penco Cup #01 - kritérium na 67 km vyhrál Richard Haberman z AC Sparta Praha , když získali 1 okruh náskoku s Denisem Rugovacem z Dukly Praha. Nejrychlejší z pelotonu byl Jan Ryba AC Sparta Praha na 3.místě .

Závody jsou dotovány částkou 5800 Kč, které si závodníci rozdělí na cenách.

Těšíme se na vaši účast a přejeme pěkný sportovní zážitek.