Energetický gel CAFFEINE GEL Růžový grep

Caffeine Gel má výrazný povzbudivý účinek a dodává rychlou energii pro fyzickou zátěž. V gelu obsažený kofein zlepšuje soustředění a šetří glykogen pro mozkové buňky. Při působení kofeinu na kosterní a srdeční svalstvo, dochází k snadnější aktivaci motorických jednotek a zkrácení reakční doby. Kofein navíc rozšiřuje dýchací cesty, čímž zajišťuje pro svaly lepší přístup kyslíku

Objednací číslo:CAFFGEL35
CAFFEINE GEL BOX 25
Caffeine gel 25 ks
CAFFGEL35-BOX-25
Dostupnost: ihned k odeslání
475  Kč
(vč. DPH)
CAFFEINE GEL 1 KS
Energetický gel CAFFEINE GEL Růžový grep
CAFFGEL35
Dostupnost: ihned k odeslání
19  Kč
(vč. DPH)
  • 413 kJ pohotové energie
  • Speciální směs maltodextrinů a jednoduchých cukrů
  •  Antioxidační systém ACE
  • Protikřečový systém Na a K
  • Neobsahuje zahušťovadla!
  • Bez obsahu tuků a vlákniny

Nezbytnou podmínkou pro pokračování ve výkonu vysoké intenzity je zpomalení úbytku sacharidových zásob (svalového glykogenu). Tento problém mnozí sportovci úspěšně řeší použitím energetického gelu Caffeine Gel nebo Penco Energy  Gel jako pohotového a snadno využitelného zdroje energie. Caffeine Ge l zvyšuje hladinu sacharidového „paliva“ před, během a po zátěži.  Obsahuje speciální směs komplexních sacharidů (maltodextrinů) a jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy). Početné studie ukazují, že tato kombinace je účinnější než použití pouze jednoho sacharidového zdroje. Caffeine gel neobsahuje tuky a vlákninu a poskytuje koncentrované dávky sacharidů, které se snadno resorbují, nezpůsobují „těžký žaludek“ a nevyvolávají gastrické potíže. Caffeine Gel je výjimečný také tím , že  neobsahuje zahušťovadla (karagenany, xanthanovou gumu…),  která zvyšují obsah vody v gelu, nepříznivě ovlivňují jeho stabilitu a chuť.

Přítomné Ionty Na+ (sodíku) a K+ (draslíku) zčásti doplňují minerály, ztracené potem během náročného výkonu. Pro úplnou náhradu minerálů a zajištění správného pitného režimu jsou vhodné iontové nápoje Penco MD, Penco ED, Ionogen nebo minerálový suplement Penco AC Salts. Přítomnost těchto minerálů je nezbytná pro zabezpečení normálního průběhu metabolických procesů.

Caffeine  Gel je obohacen antioxidačním systémem ACE, který působí proti destrukčním účinkům volných kyslíkových radikálů, které se do organismu vyplavují při vysokém fyzickém vypětí.

Aby použití energetického gelu bylo úspěšné je třeba také nahradit ztráty vody, způsobené pocením. Pokud není organizmus zásoben dostatečným množstvím vody, využití sacharidů se zpomalí,  což  se negativně projeví na výkonu. Proto je nutné každou dávku energetického gelu zapít dostatečným množstvím vody nebo hypotonického nápoje.

 

Objednací číslo: CAFFGEL35
Výrobce: PENCO
Kategorie: ENERGETICKÉ GELY
Dostupnost: ihned k odeslání
Příchuť: Růžový grep
Štítek: Energie
Velikost balení: 35g

DÁVKOVÁNÍ:
5 - 10 min před výkonem se používá 1 dávka, tj. 1 jednorázové balení nebo 1/3 tuby, dále během výkonu každých 30 min nebo podle potřeby další dávka. Jedna dávka Caffeine Gelu ihned po výkonu zkracuje dobu regenerace. Každá dávka se zapije vodou (200-300 ml) nebo hypotonickým nápojem Penco ED, MD nebo Ionogen. Maximální doporučená denní dávka je 5 sáčků.

SLOŽENÍ:
maltodextriny, voda, glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, vitamin C( L-askorbová kyselina), citronan sodný, citronan draselný, kofein, chlorid sodný, aroma(stabilizátory E414,E445), konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, vitamin E, přírodní barvivo kyselina karmínová.

V 1 sáčku

 

Energetická  hodnota

413

kJ

 

98

kcal

Bílkoviny

<0,1

g

Sacharidy

z toho cukry 4,5g

24

g

Kofein

50

mg

Tuky

<0,1

g

Vitamin C

120

mg

Vitamin E

       10

mg

Sodík

       50

mg

Draslík

       40

mg

Počet příspěvků: 3, poslední přidán 08.06.2017 10:13

David
08.06.2017 10:13
Prosím o info zda gely maji minimalní trvanlivost či datum spotřeby do dekuji za odpověd'
Veronika Reade
02.02.2017 13:24
Dobrý den, 1 sáček obsahuje 24g sacharidů, z toho 4,5g jednoduchých cukrů. Kofeinu je 50mg. Veronika
Iva Hrnčiříková
01.02.2017 11:59
Dobrý den, kolik gramů jednotlivých sacharidů a kolik gramů kofeinu obsahuje gel? díky

Přidat příspěvek:

Související produkty