DÁRKOVÝ POUKAZNA SPORTOVNÍ VÝŽIVU ZA 1000 Kč

Slyšeli jste Vaše blízké vyprávět o našich proteinech, ionťácích nebo spalovačích? Víte, že by si je moc přáli? Vy byste jim rádi tu radost udělali, jenom si nejste jistí, co přesně vybrat? Přesně pro Vás jsme si připravili naše dárkové poukazy!

Objednací číslo:POUKAZ1000
Dostupnost: ihned k odeslání (při objednávce do 13:00 v pracovní dny odesíláme ihned)
Skladem: > 5 ks
Zvolte příchuť:
Naše cena:

1 000 Kč (s DPH)
870 Kč (bez DPH)

 
Slyšeli jste Vaše blízké vyprávět o našich proteinech, ionťácích nebo spalovačích? Víte, že by si je moc přáli? Vy byste jim rádi tu radost udělali, jenom si nejste jistí, co přesně vybrat? Přesně pro Vás jsme si připravili naše dárkové poukazy!
 
Marně si lámete hlavu, co sportovně založené ženě, muži, tátovi či kamarádce koupit jako dárek? Rádi byste je podarovali kvalitní sportovní výživou, ale bojíte se, že se jim přesně netrefíte do té správné potřeby a místo příjemného dárku to bude fiasko? Tak už se nemusíte více bát a jednoduše zakupte náš dárkový poukaz. Obdarovaný si vybere chutný protein, bcaa nebo ionťák přesně podle sebe a vám se dostane jistě zaručeného vděku.dárkový poukaz 1000
 
Dárkový poukaz s unikátním kodem Vám zašleme po zakoupení na Váš email. Pokud si budete přát, můžeme zaslat i vytištěný na kvalitním papíru poštou. Doprava je zdarma pro Vás i obdarovaného.
evon

Informace o produktu

Objednací číslo: POUKAZ1000
Výrobce: PENCO
Kategorie: NÁPOJE
Dostupnost: ihned k odeslání (při objednávce do 13:00 v pracovní dny odesíláme ihned)