Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Akční balíček na trénink PENCO TRAINING PACK WOMAN

Dárkový balíček vhodný nejenom pro ženy, které trénují s vysokým nasazením a potřebují kvalitní energii bez nadbytečných cukrů, dobrý spalovač a funkční sportovní ponožky jako dárek zdarma.

Naše cena:

861 Kč (s DPH)
487 Kč (s DPH)
423 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 374 Kč (43%)

 
Objednací číslo:BALWOMAN2018
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 ks

 

BALÍČEK OBSAHUJE:

pelupa fitness1X PENCO® PELUPA FITNESS 250g

 1. zdravá výživa na bázi rýže a kukuřice
 2. bez přidaného cukru
 3. se zvýšeným obsahem bílkovin
 4. lehce stravitelná
 5. přírodní lahodná chuť bez konzervačních látek, ochucovadel a barviv
 6. snadná a rychlá příprava
 7. obohazena o železo v organické formě

PENCO®PELUPA FITNESS  je instantní zdravá výživa na bázi rýže a kukuřice, bez přidaného cukru, slazena stévií. Poskytuje všechny potřebné živiny pro udržení výkonnosti a omezení pocitu hladu při tréninku nebo závodu. Kromě širokého spektra vitamínů a minerálních látek obsahuje vyšší podíl plnohodnotných bílkovin, nezbytných pro regeneraci a růst svalů, a polysacharidy, které zajišťují dodání potřebného množství energie pro zahájení nového dne.  PENCO®PELUPA FITNESS je obohacena  železem v organické dobře využitelné formě. Železo podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívá k přenosu kyslíku v těle.  Vstřebávání  železa  zvyšuje vysoký obsah vitamínu C. Jedna dávka Pelupy obsahuje 10 mg železa , což představuje asi 70 % doporučené denní dávky. Suplementace železem je důležitá hlavně pro vytrvalostní sportovkyně pro udržení výkonnosti.

 

penco fat burner1x PENCO ® FAT BURNER 90tbl

 1. Odbourává tuky a zároveň chrání svalovou hmotu
 2. Snižuje chuť k jídlu
 3. Nezbytný při rýsovacím tréninku kulturistů
 4. Důležitá součást redukčních diet

Fat Burner je systém čtyř účinných vzájemně se doplňujících složek, které zasahují do metabolizmu základních živin a přispívají k odstraňování přebytečných tukových rezerv. Kyselina hydroxycitrónová (HCA) se získává z rostliny Garcinia cambogia a je jednou z látek používaných již ve staré Číně jako doplněk výživy při redukci hmotnosti. Čím je tato látka tak významná pro odbourávání tuků? HCA snižuje přeměnu sacharidů na zásobní tuky a cholesterol díky inhibici enzymu citrátlyázy, který je pro tuto přeměnu nezbytný. Významnou vlastností HCA je také schopnost snižovat chuť k jídlu. L-karnitin,   látka příbuzná aminokyselinám,  je nezbytný pro účinné odbourávání tuků. V buněčné tekutině (cytosolu) se váže na mastné kyseliny (hlavní složky tuků) a přenáší je do mitochondrií, kde se spalují na energii.  Chróm pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi efektivnějším využitím inzulínu. Nedostatek chrómu ve stravě je dáván do souvislosti se zvýšeným obsahem cholesterolu a tuků v těle. Cholin je blízce příbuzný vitamínům řady B, je součástí lecithinu a vyskytuje se ve všech živých buňkách. Je znám širokým rozsahem své působnosti od údržby centrálního nervového systému až po mnohačetné metabolické funkce, jako je např. přeměna tuků a cholesterolu nebo ochrana jaterních buněk před akumulací tukových zásob. A právě těchto metabolických funkcí cholinu pozitivně využívá systém Penco ® Fat Burner.

„Spalovač tuků“ Penco ® Fat Burner a fyzická aktivita výrazně snižují hladinu podkožních tukových rezerv.

 

 

PENCO PROTEIN BAR1x Penco® PROTEIN BAR Kokos :

 1. 30% kvalitních proteinů
 2. vysoký podíl lubínků kokosu
 3. 0,7mg vitamínu B6 v každé tyčince
 4. bez lepku
 5. bez plamového tuku
 6. bez barviv a umělých aromat

Penco® PROTEIN BAR Kokos  je vynikající proteinová tyčinka s pravou čokoládou.  Poskytuje 30% kvalitních proteinů, které  podporují růst a udržení svalové hmoty. Zdrojem proteinů je  sojový izolát a syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), obsahující vysoký podíl biologicky aktivní frakcí, získaných unikátním šetrným procesem Cross-Flow  mikrofiltrace (CFM).Penco® PROTEIN BAR Kokos je navíc obohace vitamínem B6, který podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu a navíc přispívá k tvorbě červených krvinek. Proteinové tyčinky Penco® PROTEIN BAR Kokos  jsou vhodné pro intervalové nebo krátkodobé výkony vysoké intenzity, spojené s velkým výdejem energie nebo jako sytá a zdravá náhrada malého jídla, když máte uspěchaný den.

 

Penco fitness socks1x Penco® FITNESS SOCKS vel.38-42

45% Coolmax. Nestahující lemy, originální skladba materiálů a konstrukce pleteniny poskytuje jistotu a pohodlí i v extrémních podmínkách. Vysoký výkon odvodu vlhkosti z povrchu pokožky udrží vaše nohy vždy suché.

Objednací číslo: BALWOMAN2018
Výrobce: PENCO
Kategorie: AKCE
Dostupnost: ihned k odeslání
Timing: Před výkonem
Příchuť: Bez příchutě
Vhodné pro sporty: Cycling | Triathlon | Gym | Running | Team sports
Velikost balení: 1750g
Forma: práškové
Počet tablet: 90
Bodybulding: Ano
TYPE_NA161: speciální balíčky

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit