Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Akční balíček na trénink PENCO TRAINING PACK MAN

Dárkový balíček vhodný nejenom pro muže, kteří trénují s vysokým nasazením a potřebují kvalitní regeneraci. Jako bonus jsme přidali praktické kompresní návleky zdarma.

Naše cena:

660 Kč (s DPH)
368 Kč (s DPH)
320 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 292 Kč (44%)

 
Objednací číslo:BALMAN2018
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 ks

BALÍČEK OBSAHUJE:

penco bcaa instant1x BCAA INSTANT 330g:

PENCO® BCAA INSTANT 8000 obsahují v jedné dávce:

 1. 8 000 mg BCAA (2:1:1)
 2. 4 mg vitaminu B6 
 3. 6 µg vitamínu B12
 4. 160 mg vitamínu C
 5. 250 mg L-argininu
 6. bez cukrů
 7. výborná rozpustnost a chuť

Větvené aminokyseliny BCAA (Branched Chain Amino Acids) patří mezi esenciální aminokyseliny, které si lidský organismus nedovede sám vytvořit. BCAA se přirozeně vyskytují v lidské stravě, jsou významnou součástí všech proteinů. Bohatým zdrojem BCAA je například syrovátkový protein. Studie ukazují, že megadávky BCAA mohou snížit pocity únavy a zvýšit výkon při vytrvalostní zátěži. BCAA se v těla rychle absorbují a mohou být využity jako:

 1. Zdroj energie při vyčerpání svalového glykogenu
 2. Ochrana stávající svalové tkáně (antikatabolický efekt)
 3. Pohotová stavební jednotka pro výstavbu nové svalové tkáně (anabolický efekt)

Aminokyselinový preparát PENCO® BCAA INSTANT 8000 obsahuje další volnou aminokyselinu L-arginin, která urychluje regeneraci pracujícího svalu zvýšeným odvodem kyseliny mléčné. Pro lepší využití aminokyselin je PENCO® BCAA INSTANT 8000 obohacen vitamínem B6, který přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu, k regulaci hormonální aktivity a spolu s vitamíny C a B12 preventivně působí proti únavě a útlumu při déletrvajících výkonech.

PENCO® BCAA INSTANT 8000 doporučujeme při nadměrné aerobní zátěži a při vytrvalostních sportech.

 

PENCO PROTEIN BAR1x Penco® PROTEIN BAR Kokos :

 1. 30% kvalitních proteinů
 2. vysoký podíl lubínků kokosu
 3. 0,7mg vitamínu B6 v každé tyčince
 4. bez lepku
 5. bez plamového tuku
 6. bez barviv a umělých aromat

Penco® PROTEIN BAR Kokos  je vynikající proteinová tyčinka s pravou čokoládou.  Poskytuje 30% kvalitních proteinů, které  podporují růst a udržení svalové hmoty. Zdrojem proteinů je  sojový izolát a syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), obsahující vysoký podíl biologicky aktivní frakcí, získaných unikátním šetrným procesem Cross-Flow  mikrofiltrace (CFM).Penco® PROTEIN BAR Kokos je navíc obohace vitamínem B6, který podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu a navíc přispívá k tvorbě červených krvinek. Proteinové tyčinky Penco® PROTEIN BAR Kokos  jsou vhodné pro intervalové nebo krátkodobé výkony vysoké intenzity, spojené s velkým výdejem energie nebo jako sytá a zdravá náhrada malého jídla, když máte uspěchaný den.

 

X ride stimulant2x Penco® X-RIDE 3tbl

Penco® X-RIDE je energetický  stimulant  v oválných  tabletách s příjemnou třešňovou mírně nahořklou chutí. Obsahuje kombinaci biologicky aktivních látek s povzbuzujícími účinky. Nosičem těchto látek je glukóza s chladivým efektem v ústech.

Významnou složkou přípravku je extrakt z kakaových bobů (Theobroma cacao L.).  V historii bylo kakao považována za „pokrm bohů“. Nejdůležitější látkou v kakaových bobech je theobromin, který má povzbuzující účinek na centrální nervový systém (CNS). Kakaové boby kromě alkaloidů (theobrominu, kofeinu a theofylinu) a  polyfenolů s antioxidačními účinky obsahují i  psychoaktivní látky, které ovlivňují vnímání, náladu a mají antidepresivní efekt. 

Pozitivní účinky kofeinu na zlepšení mentálních a fyzických schopností byly potvrzeny mnoha studiemi.  Byla uznána role kofeinu na zvýšení bystrosti, soustředění, schopnosti rozhodování v kritických okamžicích a rezistenci vůči stresu. Byl také prokázán účinek kofeinu na zvýšení vytrvalostního výkonu a snížení vnímání námahy. Podle vyjádření EFSA jsou tyto účinky podmíněny vysokým dávkováním kofeinu 3-4 mg/ kg tělesné hmotnosti. Za bezpečnou dávku je považován denní příjem kofeinu 300 mg. 

Jedna tableta Penco® X-RIDE  obsahuje:

 1. 60 mg kofeinu
 2. 100 mg taurinu 
 3. 20 mg extraktu z kakaových bobů s 10%  obsahem theobrominu
 4. 150 mg vitamínu C
 5. 1400 mg glukózy
 6. šťávu z červené řepy

Penco® X-RIDE je vhodný nejenom při sportu, ale i při studiu, zábavě nebo pro řidiče a manažery.

 

kompresní návleky 1x KOMPRESNÍ NÁVLEKY vel. L-XL

Kompresní návlek pevně stáhne celou svalovou skupinu, čímž se výrazně omezí otřesy, které mohou způsobovat mikrozranění ve svalech a vznik únavy a křečí. Jsou vhodné pro sportovce k regeneraci lýtkových svalů. Praktický návlek umožní použít funkční ponožky s došlapovými zónami.

obvod lýtka: 38-44 cm
délka: 38 cm

Objednací číslo: BALMAN2018
Výrobce: PENCO
Kategorie: AKČNÍ BALÍČKY
Dostupnost: ihned k odeslání
Timing: Po výkonu
Typ produktu: Aminokyseliny
Příchuť: Třešeň
Vhodné pro sporty: Cycling | Triathlon | Gym | Running | Team sports
Forma: práškové
Bodybulding: Ano
Počet tablet/porcí: 30
Endurance sports: Ano
TYPE_NA161: speciální balíčky
Příchuť (Flavor): třešeň